Nogometaši Triglava in Domžal na gostovanje

Kranjčane čaka Celje, Domžalčane Gorica.

Kranj – Med tednom so nogometaši odigrali tekme prvega kroga nogometnega Pokala Slovenije, v katerem pa gorenjski klubi niso imeli prav velikega uspeha, saj se je v drugi krog uspelo uvrstiti le Triglavu, od tekmovanja pa sta se poslovila tako Zarica Kranj kot SIJ Acroni Jesenice. Triglav je v Vidmu pri Ptuju strl odpor domačinov šele v podaljšku, ko je za zmago z 2 : 1 zadel Qendrim Hasanaj. Triglav je povedel v 21. minuti, ko je zadel Dickson Afoakwa, a so domačini že čez enajst minut izenačili, do konca rednega dela pa se rezultat ni več spremenil.

Konec tedna bodo nogometaši v prvi SNL Telekom odigrali tekme petega kroga. Jutri Triglav čaka težko gostovanje, saj odhajajo v Celje, kjer jih ob 18. uri čaka obračun z nogometaši Celja. V nedeljo ekipa Domžal gostuje v Novi Gorici.

Tekme tretjega kroga bodo konec tedna odigrali nogometaši v drugi SNL. Jutri bo Roltek Dob ob 17. uri gostil Beltince, nogometaši Kalcerja Radomlje pa bodo v nedeljo gostovali pri Iliriji 1911.

Tekme prvega kroga so odigrali nogometaši v tretji SNL – center. Danes ob 19. uri se bo v Športnem parku Šenčur začela tekma med ekipama Tinex Šenčur in Arne Tabor 69, ostale štiri tekme bodo odigrali jutri. Vse tekme se bodo začele ob 17.30, pomerili pa se bodo Zagorje – Komenda, Žiri – Sava Kranj in Bled Hirter – Ivančna Gorica.