Remi Triglava in Domžal

Nogometaši Triglava bodo v četrtek doma igrali proti Mariboru.

V Domžalah so se po remiju s Triglavom razšli s trenerjem Andrejem Razdrhom. Včeraj so sporočili, da je novi trener Dejan Djuranović. Njegov prvi cilj bo Domžalčanom zagotoviti obstanek v prvi ligi.

Kranj – Konec tedna so nogometaši v Prvi ligi Telekom Slovenije odigrali tekme 27. kroga.

Za gorenjske ljubitelje nogometa je bilo najbolj zanimivo v petek, ko so se na nogometnem igrišču Športnega centra Kranj na tekmi brez gledalcev pomerili nogometaši kranjskega Triglava in Domžal. Tekma je bila za obe moštvi zelo pomembna in temu primeren je bil tudi začetek igre. Nogometaši Triglava so bili v prvem polčasu več pri žogi, a nevarnejši so bili nogometaši Domžal, saj Kranjčani v prvem polčasu na gol Domžal niso usmerili niti enega samega strela. Zato pa je bil za nogometaše Triglava boljši začetek drugega dela, ko so v petdeseti minuti povedli. Akcijo je začel Erik Gliha, lepo našel Berata Becirija, ki je z neubranljivim strelom v desni spodnji del vrat premagal Ajdina Mulalića. Domžalčani so se trudili, da bi izenačili, a so jim domači dobro stali naproti. V 77. minuti je Sven Šoštarič Karič nad triglavanom Arminom Ćemiragićem storil prekršek, za kar ga je sodnik Rade Obrenovič kaznoval z rdečim kartonom. Kazalo je že, da bodo tri točke ostale doma. V 85. minuti pa je sledil prekršek Kranjčanov na robu kazenskega prostora. Prosti strel je izvajal Senijad Ibričić, ki je s strelom po tleh poslal žogo v spodnji del domačega gola in po slabem posredovanju živega zidu in domačega vratarja izenačil na 1 : 1. To je bil tudi končni rezultat srečanja. Triglav na lestvici ostaja na osmem mestu, Domžale so devete.

Tekme 28. kroga bodo od danes do četrtka. Juri Domžalčani gostujejo pri Rudarju, triglavani pa v četrtek doma igrajo z Mariborom (ob 18. uri).