Nogometaši Triglava v Celju do točke

Kranj – Nogometaši v Prvi ligi Telekom so v sredo in včeraj odigrali tekme 34. kroga. Tekma v Celju med Celjem in Triglavom se je končala neodločeno 2 : 2. Kranjčani so do zadetka prišli že v prvi minuti, ko je prosti strel izvedel Marten Gert Wilmots, v kazenskem prostoru pa je najvišji bil Milan Milanović, ki je z glavo premagal domačega vratarja Matjaža Rozmana. Celjani so v nadaljevanju zaigrali bolj napadalno, a je bila obramba Kranjčanov dovolj zbrana, pripravili pa so si tudi nekaj priložnosti. V drugem delu so domačini že po tridesetih sekundah izenačili. Nato je v 54. minuti Aleš Mertelj s krasno podajo zaposlil Žana Roglja, ki je s strelom v daljši kot Kranjčane znova popeljal v vodstvo. Deset minut kasneje je domačinom uspelo še drugo izenačenje za končni rezultat 2 : 2. Včeraj so nogometaši odigrali še tri tekme. Domžalčani so gostovali pri Aluminiju, vendar se tekma do zaključka naše redakcije še ni končala. V nedeljo ob 18. uri bo Triglav gostil Bravo, Domžalčani pa gostujejo pri Mariboru.