Poraza nogometašev Triglava in Domžal

Kranj – Nogometaši v Prvi ligi Telekom Slovenije so v soboto in nedeljo odigrali tekme predzadnjega kroga državnega prvenstva. Triglav je srečanje z Bravom na domačem igrišču začel dobro. Prvi polčas tekme se je kljub nekaj priložnostim končal brez zadetkov. V drugem polčasu je Bravo povedel z 0 : 1. Dvajset minut kasneje so nogometaši Triglava izvajali strel iz kota, v kazenskem prostoru pa je bil najvišji Žan Luka Kocjančič, ki je z glavo zabil za izenačenje na 1 : 1. Sledila je slabša igra domačih nogometašev, nogometaši Brava pa so dosegli še tri zadetke. Končni rezultat je bil 1 : 4. Tekma v Mariboru med Mariborom in Domžalami se je končala z zmago domačinov, ki so slavili z 2 : 1. Za Domžale je zadel Arnel Jakupović. Ekipa Celja je z novo zmago in 68 točkami na vrhu prvenstvene lestvice, Olimpija na drugem mestu pa ima dve točki manj. Z 32 točkami je Triglav na predzadnjem mestu in jasno je, da bodo morali Kranjčani za obstanek v ligi odigrati tekmi dodatnih kvalifikacij. Še prej jutri ekipe čaka zadnji krog rednega dela prvenstva. Ob 18. uri se bosta v Domžalah pomerila domače moštvo Domžal in Triglav. Nogometaši Triglava bodo nato prvo tekmo dodatnih kvalifikacij z Gorico odigrali že v nedeljo v Novi Gorici, povratna bo v četrtek, 30. julija, ob 17. uri v Kranju.