Domžale doma do točke

Kranj – Nogometaši v prvi slovenski nogometni ligi so odigrali tekme šestega kroga. Domžalčani so igrali doma proti Gorici. Tekma se je končala z neodločenim rezultatom 1 : 1. Edini zadetek za Domžale je v 55. minuti za vodstvo z 1 : 0 z bele točke dosegel kapetan Senijad Ibričić. Domžalčani so na lestvici na šestem mestu, v vodstvu je Mura.

Tekme desetega kroga pa so bile v drugi slovenski nogometni ligi. Vsi trije predstavniki Gorenjske so gostovali in dosegli naslednje rezultate: Primorje eMundia – Roltek Dob 0 : 1, Krško – Triglav 0 : 2 in Drava Ptuj – Kalcer Radomlje 1 : 4. Na lestvici še naprej vodi Kalcer Radomlje, Roltek Dob je tretji, Triglav pa deseti. Za nogometaši v tretji slovenski nogometni ligi – zahod so tekme osmega kroga. Rezultati gorenjskih ekip: Tinex Šenčur – Arol Škofja Loka 1 : 2, Zagorje – Sava Kranj 1 : 9 in Žiri – Šobec Lesce 1 : 0. Na lestvici vodi Ilirija, Tinex Šenčur je četrti, Sava Kranj deveta, Arol Škofja Loka enajsti, na 12. mestu je Šobec Lesce, na 13. pa Žiri.

V gorenjski nogometni ligi so bile odigrane le štiri tekme šestega kroga, saj je slabo vreme preprečilo dve tekmi. Tekma na Jesenicah se sploh ni začela, tekma v Kranjski Gori pa je bila prekinjena sredi prvega polčasa. Rezultati: Naklo – Bitnje dobrozasenci.si 0 : 6, Preddvor – Zarica Kranj 5 : 4, Visoko – Velesovo Cerklje 2 : 0 in Niko Železniki – Polet 1 : 1. Prosti so bili nogometaši Bohinja. V vodstvu je Britof.